PDF Afdrukken E-mail

Vrijdag Senioren:

 

********************************************************************************************

KNLTB-Voorscompetitie 2024 (12 april - 14 juni).

Vrijdagavond Gemengd Dubbel 35+ (team Lambert)

Lambert Aben, Peter van Lierop, Jan van Vliet, Peter Koolen.
Sandra Bos, Marjo Timmermans, Anita van Nieuwenhoven, Monique Greijmans.

Klik hier voor de indeling, speeltijden en uitslagen van deze competitie.

 

Vrijdagavond Gemengd Dubbel 17+ (team Ben)

Ben Gubbels, Jos Bruijnaers, Geert de Wit, 
Rini Kessels, Anouk Tullemans, Kelly Geelen, Carmen de Wit.

Klik hier voor de indeling, speeltijden en uitslagen van deze competitie.


********************************************************************************************

KNLTB-Najaarscompetitie 2023 (15 september - 14 oktober).

Vrijdagavond Gemengd Dubbel 35+ (team Lambert)

Lambert Aben, Peter van Lierop, Jan van Vliet, Peter Koolen.
Sandra Bos, Marjo Timmermans, Anita van Nieuwenhoven, Monique Greijmans.

Klik hier voor de indeling, speeltijden en uitslagen van deze competitie.

 

Vrijdagavond Gemengd Dubbel 17+ (team Ben)

Ben Gubbels, Jos Bruijnaers, Geert de Wit, Tim Broens
Rini Kessels, Anouk Tullemans, Kelly Geelen.

Klik hier voor de indeling, speeltijden en uitslagen van deze competitie.


********************************************************************************************


KNLTB-voorjaarscompetitie 2023 (eind maart tot begin juni).

Vrijdagavond Gemengd Dubbel 35+ (team Lambert)

Lambert Aben, Peter van Lierop, Jan van Vliet, Peter Koolen, Johan Beerens.
Sandra Bos, Marjo Timmermans, Anita van Nieuwenhoven, Monique Greijmans.

Klik hier voor de indeling, speeltijden en uitslagen van deze competitie.

 

Vrijdagavond Gemengd Dubbel 17+ (team Ben)

Ben Gubbels, Jos Bruijnaers, Geert de Wit, Tim Broens
Rini Kessels, Anouk Tullemans, Kelly Geelen.

Klik hier voor de indeling, speeltijden en uitslagen van deze competitie.

********************************************************************************************


KNLTB-Najaarscompetitie 2022 (september - oktober).

Vrijdagavond Gemengd Dubbel 35+ (team Lambert)

Lambert Aben, Peter van Lierop, Jan van Vliet, Peter Koolen, Johan Beerens.
Sandra Bos, Marjo Timmermans, Anita van Nieuwenhoven, Monique Greijmans.

Klik hier voor de indeling, speeltijden en uitslagen van deze competitie.

 

Vrijdagavond Gemengd Dubbel 17+ (team Ben)

Ben Gubbels, Jos Bruijnaers, Geert de Wit, Tim Broens
Rini Kessels, Anouk Tullemans, Kelly Geelen.

Klik hier voor de indeling, speeltijden en uitslagen van deze competitie.


********************************************************************************************

KNLTB-voorjaarscompetitie 2022 (april en mei).

Vrijdagavond Gemengd Dubbel 35+ (team Lambert)

Lambert Aben, Peter van Lierop, Jan van Vliet, Peter Koolen, Johan Beerens.
Sandra Bos, Marjo Timmermans, Anita van Nieuwenhoven, Monique Greijmans.

Klik hier voor de indeling, speeltijden en uitslagen van deze competitie.

 

Vrijdagavond Gemengd Dubbel 17+ (team Ben)

Ben Gubbels, Jos Bruijnaers, Geert de Wit, Tim Broens
Rini Kessels, Anouk Tullemans, Kelly Geelen.

Klik hier voor de indeling, speeltijden en uitslagen van deze competitie.

********************************************************************************************

KNLTB-competitie 2021 (september en oktober).

Vrijdagavond Gemengd Dubbel 35+ (team Lambert)

Lambert Aben, Peter van Lierop, Jan van Vliet, Peter Koolen, Johan Beerens.
Sandra Bos, Marjo Timmermans, Anita van Nieuwenhoven, Monique Greijmans.

Klik hier voor de indeling, speeltijden en uitslagen van deze competitie.

 

Vrijdagavond Gemengd Dubbel 17+ (team Ben)

Ben Gubbels, Jos Bruijnaers, 
Rini Kessels, Anouk Tullemans, Kelly Geelen.

Klik hier voor de indeling, speeltijden en uitslagen van deze competitie.

********************************************************************************************

Voorjaarscompetitie 2021.

De voorjaarscompetitie voor 2021 was gepland voor de maanden april en mei 2021. Aan deze competitie zou net als voorgaande jaren weer door twee teams van T.C. Eynderveld worden deelgenomen.

In verband met corona en de beperkende maatregelen werd deze competitie eerst uitgesteld tot de maand mei, later tot de maand juni en uiteindelijk is begin mei door de KBLTB besloten dat de voorjaarscompetitie 2021 helemaal niet kan doorgaan en wordt verplaatst naar het najaar van 2021. Aanmelding hiervoor zal weer opnieuw moeten plaatsvinden.

Nadere informatie hierover volgt t.z.t.

********************************************************************************************

KNLTB-competitie 2020 (september en oktober).


Vrijdagavond Gemengd Dubbel 35+ (team Lambert)

Lambert Aben, Peter van Lierop, Jan van Vliet, Peter Koolen, Johan Beerens.
Sandra Bos, Marjo Timmermans, Anita van Nieuwenhoven, Monique Greijmans.

Klik hier voor de indeling, speeltijden en uitslagen van deze competitie.

 

Vrijdagavond Gemengd Dubbel 35+ (team Ben)

Ben Gubbels, Jos Bruijnaers, Bas Theunissen
Rini Kessels,  Carmen de Wit

Klik hier voor de indeling, speeltijden en uitslagen van deze competitie.


********************************************************************************************

Voorjaarscompetitie 2020.

In verband met het Coronavirus heeft de KNLTB besloten dat de competitie pas start in het weekend van 9 en 10 mei.
Later is de voorjaarscompetitie helemaal vervallen en zal pas weer gespeeld worden in het najaar van 2020 (sept. en okt.)


Vrijdagavond Gemengd Dubbel 35+ (team Lambert)

Klik hier voor de indeling en de uitslagen van deze competitie.

---------------------------------------------------------------------

Vrijdagavond Gemengd Dubbel 35+ (team Ben)

Klik hier voor de indeling en de uitslagen van deze competitie.

********************************************************************************************


Najaarscompetitie 2019

Vrijdagavond Gemengd Dubbel 35+ 3e klasse afdeling 47 (team Lambert)

Klik hier voor de indeling voor de najaarscompetitie 2019.

********************************************************************************************

Voorjaarscompetitie 2019.

Vrijdagavond Gemengd Dubbel 35+ (team Lambert)

Klik hier voor de indeling en de uitslagen van deze competitie.

---------------------------------------------------------------------

Vrijdagavond Gemengd Dubbel 35+ (team Ben)

Klik hier voor de indeling en de uitslagen van deze competitie.

********************************************************************************************

Najaarscompetitie Zuid 2018

Klik hier voor de indeling voor de najaarscompetitie 2018.

 

********************************************************************************************


Voorjaarscompetitie 2018.

Districtscompetitie Gemengd Dubbel 35+
Vrijdagavond  3e klasse, Afdeling 19
Mix-team 1: Lambert Aben Sandra Bos
Jan van Vliet Monique Greijmans
Peter van Lierop Anita van Nieuwenhoven
Peter Koolen Marjo Timmermans
Charles Bos
Datum: Tijd: Wedstrijd:
6-apr 19.00 Leveroy 1 - T.C. Eynderveld 1
13-apr 19.00 T.C. Eynderveld 1 - Rulec 3 (Heythuysen)
20-apr 19.00 Baexem 2 - T.C. Eynderveld 1
11-mei 19.00 T.C. Eynderveld 1 - Beegden 1
18-mei 19.00 Park E9 2 (Maasbracht) - T.C. Eynderveld 1
25-mei 19.00 T.C. Eynderveld 1 - Boshoven 3
1-jun 19.00 Someren-Heide 1 - T.C. Eynderveld 1
Eventuele inhaaldagen: 10 mei, 21 mei en 8 juni

Klik hier voor uitslagen en standen

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Districtscompetitie Gemengd Dubbel 35+
Vrijdagavond  4e klasse, Afdeling 14
Mix-team 2: Jos Bruijnaers Rini Kessels
Ben Gubbels R. Eserve
Bas Theunissen
Datum: Tijd: Wedstrijd:
6-apr 19.00 T.C. Eynderveld 2 - Heeze 3
13-apr 19.00 Mierlo 3 - T.C. Eynderveld 2
20-apr 19.00 T.C. Eynderveld 2 - Dorplein 1
11-mei 19.00 Eeckenrode 3 (Waalre) - T.C. Eynderveld 2
18-mei 19.00 T.C. Eynderveld 2 - De Helze 5 (Geldrop)
25-mei 19.00 Valkenswaard 7 - T.C. Eynderveld 2
1-jun 19.00 T.C. Eynderveld 2 - Weert Oost 2
Eventuele inhaaldagen: 10 mei, 21 mei en 8 juni

Klik hier voor uitslagen en standen

*******************************************************************************************

Najaarscompetitie Zuid 2017

KNLTB Najaarscompetitie 2017
1004 Vrijdagavond 3e klasse Gemengd dubbel 35+

Mix-team 1: Sandra Bos
Anita van Nieuwenhoven
Marjo Timmermans
Monique Greijmans
Lambert Aben
Charles Bos
Jan van Vliet
Peter van Lierop
Peter Koolen

Datum: Tijd: Wedstrijd:
15-sep 19.00 T.C. Eynderveld 1
- L.T.V. Elsloo 2
22-sep 19.00 T.C. Altweerterheide 1 - T.C. Eynderveld 1
29-sep 19.00 T.C. Eynderveld 1
- T.C. Boshoven 5
07-okt 19.00 T.C. Weert-Oost 2 - T.C. Eynderveld 1
13-okt 19.00 T.C. Kelpen-Oler 2 - T.C. Eynderveld 1
20-okt 19.00 T.C. Eynderveld 1
- T.C. Rulec 1
27-okt 19.00 N.T.C. '72 1 - T.C. Eynderveld 1

Klik hier voor uitslagen en standen

Individuele uitslagen zijn alleen te raadplegen via toegang op uw "mijn knltb".

********************************************************************************************


Voorjaarscompetitie 2017.

Districtscompetitie Gemengd Dubbel 35+
(0975) Vrijdagavond  3e klasse

Mix-team 1:

Lambert Aben
Charles Bos
Peter van Lierop
Jan van Vliet
Sandra Bos
Monique Greijmans
Anita van Nieuwenhoven
Marjo Timmermans

 

Datum:

Tijd:

Wedstrijd:

7-apr
19.00
L.T.C. Bevo 1 (Beringe)
-
T.C. Eynderveld 1
14-apr
19.00
T.C. Eynderveld 1
-
T.C. 't Bronshout 1 (Beesel)
21-apr
19.00
T.C. Vlodrop 1
-
T.C. Eynderveld 1
05-mei
19.00
T.C. Eynderveld 1
-
T.C. Rulec 4 (Heythuijsen)
12-mei
19.00
T.V. Leveroy 1
-
T.C. Eynderveld 1
19-mei
19.00
T.C. Eynderveld 1
-
RTC N.I.P. 4 (Roermond)
26-mei
19.00
T.C. Eynderveld 1
-
T.C. Baexem

Eventuele inhaaldagen:  28 april, 25 mei en 02 juni

Klik hier voor uitslagen en standen


******************************************************************

Districtscompetitie Gemengd Dubbel 35+
(1018) Vrijdagavond 4e klasse

Mix-team 2:

Jos Bruijnaers
Bas Theunissen
Ben Gubbels
Rini Kessels
Gabriëlle van Rijt

Datum: Tijd: Wedstrijd:
7-apr
19.00
T.C. Eynderveld 2
-
L.T.C. Bevo 2 (Beringe)
14-apr
19.00
T.C. Born 1
-
T.C. Eynderveld 2
21-apr
19.00
T.C. Eynderveld 2
-
Tennisclub Maasniel 4
05-mei
19.00
T.C. Weert-Oost 1
-
T.C. Eynderveld 2
12-mei
19.00
T.C. Eynderveld 2
-
N.T.C. '72 1 (Nederweert)
19-mei
19.00
T.V. Neerkant 1
-
T.C. Eynderveld 2
26-mei
19.00
RTC N.I.P. 6 (Roermond)
-
T.C. Eynderveld 2


Eventuele inhaaldagen:  28 april, 25 mei en 02 juni

Klik hier voor uitslagen en standen


*****************************************************

 

Najaarscompetitie Zuid 2016

KNLTB najaarscompetitie 2016
0992 Vrijdagavond 3e klasse Gemengd dubbel 35+

Mix-team 1: Sandra Bos
Anita van Nieuwenhoven
Marjo Timmermans
Monique Greijmans
Lambert Aben
Charles Bos
Jan van Vliet
Peter van Lierop

Datum: Tijd: Wedstrijd:
16-sep 19.00 RTC N.I.P. 5 (Roermond) - T.C. Eynderveld 1
23-sep 19.00 T.C. Eynderveld 1 - T.V. Nieuwstadt 3
30-sep 19.00 T.C. Rulec 3 (Heijthuijsen) - T.C. Eynderveld 1
07-okt 19.00 T.C. Eynderveld 1 - L.T.V. Stein 3
16-okt 19.00 T.C. Eynderveld 1 - T.C. Geuldal 1 (Berg en Terblijt)
23-okt 19.00 T.C. Weert-Oost 1 - T.C. Eynderveld 1
30-okt 19.00 T.C. Eynderveld 1 - T.V. Tell 1  (Ell)

Klik hier voor uitslagen en standen

Individuele uitslagen zijn alleen te raadplegen via toegang op uw "mijn knltb".

********************************************************************************************


Voorjaarscompetitie 2016.

Let op:
De onderstaande programma's zijn onder voorbehoud. Data en tijden kunnen nog wijzigingen in verband met dubbele thuiswedstrijden. Raadpleeg voor de zekerheid ruim vòòr aanvang van de wedstrijden ook nog even deze website.

Districtscompetitie Gemengd Dubbel 35+
(0880) vrijdagavond  3e klasse

Mix-team 1:

Lambert Aben
Charles Bos
Peter van Lierop
Jan van Vliet
Sandra Bos
Monique Greijmans
Anita van Nieuwenhoven
Marjo Timmermans

 

Datum: Tijd: Wedstrijd:
8-apr 19.00 T.C. Eynderveld 1 - T.C. Baexem 2
15-apr 19.00 T.C. Eynderveld 1 - T.C. Rulec 3 (Heythuijsen)
21-apr 19.00 T.C. Eynderveld 1 - T.C. Boshoven 2 (Weert)
29-apr 19.00 T.C. Altweerterheide 1 - T.C. Eynderveld 1
20-mei 19.00 T.C. Eynderveld 1 - T.V. Rosus 2 (Roosteren-Susteren)
27-mei 19.00 Park E9 1 (Maasbracht) - T.C. Eynderveld 1
3-jun 19.00 T.C. Eynderveld 1 - T.V.S.O. 3 (Stevensweert)


Eventuele inhaaldagen:  5 mei, 13 mei en 10 juni

Klik hier voor uitslagen en standen

******************************************************************

Districtscompetitie Gemengd Dubbel 35+
(0930) vrijdagavond 4e klasse

Mix-team 2:

Jos Bruijnaers
Bas Theunissen
Ben Gubbels
Rini Kessels
Gabriëlle van Rijt
Marga van Gils (reserve)

Datum: Tijd: Wedstrijd:
8-apr 19.00 T.C. Eynderveld 2 - T.V. Packador 1 (Someren)
15-apr 19.00 't Trambaantje 2 (Helmond) - T.C. Eynderveld 2
22-apr 19.00 T.C. Eynderveld 2 - T.V. De Ren 3 (Lierop)
29-apr 19.00 T.V. Millus 1 (Milheeze) - T.C. Eynderveld 2
20-mei 19.00 T.C. Eynderveld 2 - T.V. De Meijvink 1 (Asten-Heusden)
27-mei 19.00 T.V. Rips 1 - T.C. Eynderveld 2
3-jun 19.00 T.C. Eynderveld 2 - T.V. Neerkant 1

Eventuele inhaaldagen:  5 mei, 13 mei en 10 juni

Klik hier voor uitslagen en standen

********************************************************************************************