PDF Afdrukken E-mail

Zaterdag Senioren

********************************************************************************************

KNLTB-Najaarscompetitie 2023 (16 september - 15 oktober).

Zaterdagcompetitie Gemengd Dubbel 17+ (team Will)

Berlinde Mennen, Helma Jochems, Carmen de Wit, Cheryl Jaspers.
Will van Deursen, Nico Jochems, Rob Caris, Serge de Bruijn.

Klik hiervoor indeling, speeltijden en uitslagen en standen van deze competitie.

********************************************************************************************


KNLTB-voorjaarscompetitie 2023 (april, mei en begin juni).

Zaterdagcompetitie Gemengd Dubbel 17+ (team Will)

Berlinde Mennen, Helma Jochems, Cheryl Jaspers.
Will van Deursen, Nico Jochems, Rob Caris, Serge de Bruijn.

Klik hier voor indeling, speeltijden, uitslagen en standen van deze competitie.

 

********************************************************************************************

KNLTB-Najaarscompetitie 2022 (september - oktober).

Zaterdagcompetitie Gemengd Dubbel 17+ (team Will)

Berlinde Mennen, Helma Jochems, Carmen de Wit, Cheryl Jaspers.
Will van Deursen, Nico Jochems, Rob Caris, Serge de Bruijn.

Klik hiervoor indeling, speeltijden en uitslagen en standen van deze competitie.

********************************************************************************************


KNLTB-voorjaarscompetitie 2022 (april en mei).

Zaterdagcompetitie Gemengd Dubbel 17+ (team Will)

Berlinde Mennen, Helma Jochems, Carmen de Wit, Cheryl Jaspers.
Will van Deursen, Nico Jochems, Rob Caris, Serge de Bruijn.

Klik hiervoor indeling, speeltijden en uitslagen en standen van deze competitie.

 

********************************************************************************************

KNLTB-competitie 2021 (september en oktober).

Zaterdagcompetitie 17+ Heren Dubbel (team Will)

Will van Deursen, Nico Jochems, Rob Caris, Serge de Bruijn, Tim Brouns

Klik hiervoor indeling, speeltijden en uitslagen en standen van deze competitie.

********************************************************************************************

Voorjaarscompetitie 2021.

De voorjaarscompetitie voor 2021 was gepland voor de maanden april en mei 2021. Aan deze competitie zou net als voorgaande jaren weer door één mix-team van T.C. Eynderveld worden deelgenomen.

In verband met corona en de beperkende maatregelen werd deze competitie eerst uitgesteld tot de maand mei, later tot de maand juni en uiteindelijk is begin mei door de KBLTB besloten dat de voorjaarscompetitie 2021 helemaal niet kan doorgaan en wordt verplaatst naar het najaar van 2021. Aanmelding hiervoor zal weer opnieuw moeten plaatsvinden.

Nadere informatie hierover volgt t.z.t.

********************************************************************************************

KNLTB-competitie 2020 (september en oktober).

Zaterdagcompetitie 17+ Gemengd Dubbel (team Will)

Will van Deursen, Nico Jochems, Rob Caris, Serge de Bruijn
Helma Jochems, Carmen de Wit, Cheryl Jochems, Berlinde Mennen

Klik hiervoor indeling, speeltijden en uitslagen en standen van deze competitie.


********************************************************************************************

In verband met het Coronavirus heeft de KNLTB besloten dat de competitie pas start in het weekend van 9 en 10 mei.
Later is de voorjaarscompetitie helemaal vervallen en zal pas weer gespeeld worden in het najaar van 2020 (sept. en okt.)

Voorjaarscompetitie 2020.

Zaterdagcompetitie 17+ Gemengd Dubbel.

Klik hier voor indelinmg, uitslagen en standen van voorjaarscompetitie 2020.

********************************************************************************************

Najaarscompetitie 2019

Zaterdagcompetitie 17+ Gemengd Dubbel 3e klasse afdeling 31 (team Will)

Klik hier voor de indeling, uitslagen en standen voor de najaarscompetitie 2019.

********************************************************************************************

Voorjaarscompetitie 2019.

Zaterdagcompetitie 17+ Gemengd.

Klik her voor de indeling en de resultaten van de voorjaarscompetitie 2019.

********************************************************************************************

Najaarscompetitie Zuid 2018

Klik hier voor de indeling voor de najaarscompetitie 2018.

********************************************************************************************

Voorjaarscompetitie 2018.

Districtscompetitie Gemengd 17+
Zaterdagmiddag 3e klasse, Afdeling 5
Team 1: Rob Caris Helma Jochems
Rene Jaspers Berlinde Mennen
Jac Mennen Carmen de Wit
Nico Jochems Cheryl Jaspers
Will van Deursen
Geert de Wit
Datum: Tijd: Wedstrijd:
7-apr 13.00 T.C. Eynderveld 1 - Weert 2
14-apr 13.30 De Braken 1 (Soerendonk) - T.C. Eynderveld 1
21-apr 13.00 T.C. Eynderveld 1 - Boshoven 2
5-mei 14.00 Tell 1  (ELL) - T.C. Eynderveld 1
12-mei 13.00 T.C. Eynderveld 1 - Weert-Oost 1
26-mei 11.00 Wessem 1 - T.C. Eynderveld 1
2-jun 13.00 Baexem 2 - T.C. Eynderveld 1
Eventuele inhaaldagen: 10 mei, 21 mei en 9 juni

Klik hier voor uitslagen en standen

********************************************************************************************

Najaarscompetitie Zuid 2017

KNLTB najaarscompetitie 2017
0082 Zaterdag 3e klasse Gemengd 17+

Mix-team 1: Helma Jochems
Cheryl Jaspers
René Jaspers
Rob Caris

-------------

Reserve:

Berlinde Mennen

Carmen de Wit
Jac Mennen
Will van Deursen

Nico Jochems

Datum: Tijd: Wedstrijd:
16-sep 13.00 T.C. Eynderveld 1
- T.V. Grootveld 1 (Panningen)
23-sep 13.00 T.C. Weert-Oost 1 - T.C. Eynderveld 1
30-sep 13.00 T.C. Eynderveld 1
- T.C. Blerick 2
07-okt 13.00 T.V. Valkenswaard 2 - T.C. Eynderveld 1
14-okt 13.00 T.C. Boshoven 2 - T.C. Eynderveld 1
21-okt 13.00 T.C. Eynderveld 1 - Genneper Parken 2 (Eindhoven)
28-okt 13.00 T.C. Eynderve;d 1 - T.V. Leveroy 1

Klik hier voor uitslagen en standen

Individuele uitslagen zijn alleen te raadplegen via toegang op uw "mijn knltb".

********************************************************************************************

Voorjaarscompetitie 2017.

Districtscompetitie Gemengd 35+ 
(0221) Zaterdagmiddag, 3e klasse

Team 1:

Will van Deursen
Nico Jochems
Jac Mennen
Berlinde Mennen
Helma Jochems
Carmen de Wit

Datum: Tijd: Wedstrijd:
08-april 13.00 T.C. Velden 2
- T.C. Eynderveld 1
15-april 13.00 T.C. Eynderveld 1 - T.C. Rohde 1 (Venray)
29-april 13.00 LTC Kaetelberg 1 (Venlo) - T.C. Eynderveld 1
06-mei 13.00 T.C. Eynderveld 1
- T.C. Velden 2
13-mei 13.00 T.C. Rohde 1 (Venray) - T.C. Eynderveld 1
20-mei 13.00 T.C. Eynderveld 1
- LTC Kaetelberg 1 (Venlo)


-

Eventuele inhaaldagen:  22 april, 25 mei en 03 juni

Klik hier voor uitslagen en standen


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Districtscompetitie Gemengd 17+
(0063) Zaterdagmiddag 3e klasse

Team 2:

Rob Caris
Rene Jaspers
Cheryl Jochems
Loes van de Mortel
Jolanda Op 't Root

 

Datum: Tijd: Wedstrijd:
08-april 13.00 T.C. Eynderveld 1
- T.C. Boshoven 2
15-april 13.00 Tennisclub Weert 3 - T.C. Eynderveld 1
29-april 13.00 T.C. Eynderveld 1
- T.C. Helenaveen 2
06-mei 13.00 T.C. Op Dreef 1 (Deurne)
- T.C. Eynderveld 1
13-mei 13.00 T.C. Eynderveld 1 - N.T.C. '72 3 (Nederweert)
20-mei 13.00 T.V. Valkenswaard 5
- T.C. Eynderveld 1
27-mei 13.00 T.V. Meijvink (Heusden)
- T.C. Eynderveld 1

Eventuele inhaaldagen:  22 april, 25 mei en 03 juni

Klik hier voor uitslagen en standen

 

**********************************************************************************************

Najaarscompetitie Zuid 2016

KNLTB najaarscompetitie 2016
0064 Zaterdag 3e klasse Gemengd 17+

Mix-team 1: Helma Jochems
Berlinde Mennen
René Jaspers
Rob Caris

-------------

Reserve:

Jolanda Op 't Root
Loes v d Mortel
Carmen de Wit
Jac Mennen
Will van Deursen

Datum: Tijd: Wedstrijd:
17-sep 13.00 T.C. Eynderveld 1
- L.T.V. Eeckenrode 1 (Aalst-Waalre)
24-sep 13.00 Vrij

01-okt 13.00 T.C. Eynderveld 1
- T.C. Boshoven 2
08-okt 14.00 T.V. Meerhoven 2 - T.C. Eynderveld 1
15-okt 13.00 T.C. Eynderveld 1 - E.S.T. Fellenoord 3 (Eindhoven)
22-okt ??.00 Genneper Parken Tennis 1 (Eindhoven) - T.C. Eynderveld 1
29-okt 14.00 T.V. Doornakkers 4 (Eindhoven) - T.C. Eynderveld 1

Klik hier voor uitslagen en standen

Individuele uitslagen zijn alleen te raadplegen via toegang op uw "mijn knltb".

********************************************************************************************

Voorjaarscompetitie 2016.

Districtscompetitie Gemengd 35+
(0212) zaterdagmiddag, 2e klasse

Team 1:

Will van Deursen
Nico Jochems
Jac Mennen
Berlinde Mennen
Helma Jochems
Truus Baetsen

Datum: Tijd: Wedstrijd:
9-apr 10.00 T.V. Wessem 1 - T.C. Eynderveld 1
16-apr 13.00 T.C. Eynderveld 1 - T.C. 't Bronshout 1 (Beesel)
23-apr 13.00 De Meulenslag 1 (Ospel) - T.C. Eynderveld 1
7-mei Vrij
21-mei 10.00 T.C. Eynderveld 1 - T.C. Ruiver 1
28-mei 11.30 RTC N.I.P.1 (Roermond) - T.C. Eynderveld 1
4-jun 13.00 Tennisclub Venlo 4 - T.C. Eynderveld 1

Eventuele inhaaldagen:  5 mei, 14 mei en 11 juni

Klik hier voor uitslagen en standen
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Districtscompetitie Gemengd 17+
(0066) Zaterdagmiddag 3e klasse

Team 2:

Rob Caris
Rene Jaspers
Roy Smeets
Cheryl Jochems
Loes van de Mortel
Jolanda Op 't Root

Datum: Tijd: Wedstrijd:
9-apr 13.00 N.T.C.`72 3 (Nederweert) - T.C. Eynderveld 1
16-apr 10.00 T.C. Eynderveld 1 - L.T.V. Park E9 3 (Maasbracht)
23-apr 10.00 De Meijvink 1 (Asten-Heusden) - T.C. Eynderveld 1
7-mei 13.00 T.C. Eynderveld 1 - Kimbria Tennis 6 (Maastricht|)
21-mei 13.00 T.C. Eynderveld 1 - T.C. Boshoven 1
28-mei 13.00 T.C. Baexem 2 - T.C. Eynderveld 1
4-jun 13.00 T.V. Leveroy 1 - T.C. Eynderveld 1

Eventuele inhaaldagen:  5 mei, 14 mei en 11 juni

Klik hier voor uitslagen en standen

**********************************************************************************************